VIEWS

GetResponse z nowym Brand Managerem

Wraz z początkiem marca do GetResponse nadciągnął wiatr zmian i przywiał nowego Brand Managera. Oczywiście – jak zawsze – czym prędzej Was o tym informujemy.

Stanowisko Brand Managera GetResponse objęła Natalia Paczóska!

Będzie ona odpowiadała za planowanie, prowadzenie i analizę promocyjnych oraz wizerunkowych działań marketingowych polskiej wersji GetResponse.

Natalia może pochwalić się dużym doświadczeniem w naszej branży – związana jest z branżą marketingową już od 9 lat. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Stowarzyszeniu Marketingu Bezpośredniego na stanowisku Project Managera, gdzie odpowiadała za organizację wszystkich kluczowych imprez, szkoleń oraz konkursów Stowarzyszenia.

Natalia Paczóska

Przez ostatnie dwa lata Natalia pracowała na stanowisku Marketing Managera w SARE – firmie z branży email marketingowej – i była odpowiedzialna m.in. za planowanie i wdrażanie strategii marketingowej firmy, w tym promocji sprzedaży, pozyskiwania partnerów biznesowych oraz działań public relations.

Cieszymy się, że Natalia dołączyła do naszego zespołu! Z pewnością nieraz będzie dzieliła się z Wami swoimi spostrzeżeniami, opiniami i doświadczeniem na łamach tego – a może i nie tylko 🙂 – bloga.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

x

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

x