VIEWS

Jak zbudować dochodowy program lojalnościowy? – poradnik ekspertów GetResponse

Na pewno jesteś członkiem niejednego programu lojalnościowego. Obecnie wiele marek – szczególnie z branży FMCG – prowadzi kampanie oparte na zaangażowaniu i lojalności.

Nie ma im się co dziwić. Program lojalnościowy to świetne narzędzie do prowadzenia długotrwałych działań marketingowych oraz pomaga zbudować i podtrzymać pozytywne relacje z klientami.

Dobrze dobrana strategia programu lojalnościowego pozwala zwiększyć sprzedaż. Jednym z najczęściej wykorzystywanych modeli programu lojalnościowego jest premiowanie każdego zakupu punktami, które klient może wymieniać na nagrody. Co ciekawe, ponad połowa Polaków przyznaje, że bierze udział przynajmniej w jednym programie lojalnościowym.

Skoro już wiesz, że warto inwestować w lojalność klientów to teraz możesz się jeszcze dowiedzieć jaką rolę w budowaniu lojalności może mieć newsletter i jak budować bazę uczestników.

Pobierz darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów GetResponse. Dowiesz się z niego m.in. o strategii programów lojalnościowych, jak pozyskiwać lojalnych klientów oraz jak działa automatyzacja programu lojalnościowego.

 

article

Jak zbudować dochodowy program lojalnościowy?

Z tego poradnika dowiesz się jak z pomocą GetResponse stworzyć program, który sprawi, że Twoi klienci pozostaną wierni Twojej marce przez długie lata.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

x

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

x