Już wkrótce: zupełnie nowy GetResponse

Uwielbiamy dzielić się z Wami dobrymi wiadomościami – zwłaszcza, jeśli dotyczą długo wyczekiwanych nowości w GetResponse. A dzisiejsza zapowiedź jest zupełnie wyjątkowa. Wyjątkowa, bo szykuje się pewna rewolucja.

 

Już niebawem będziecie mogli korzystać z GetResponse w całkiem nowym wcieleniu: Waszego online marketingowego centrum dowodzenia. Gotowi na więcej?

 

Dlaczego wprowadzamy zmiany?

Być może już wiecie, jak cenne są dla nas opinie naszych Klientów. Wsłuchaliśmy się w Wasze sugestie i prośby i doszliśmy do wniosku, że czas na zmianę. Naprawdę dużą zmianę.

Już od jakiegoś czasu wzbogacaliśmy GetResponse o kolejne narzędzia, takie jak webinary czy marketing automation. Wiedzieliśmy jednak, że możemy zrobić jeszcze więcej, aby stworzyć prawdziwie wszechstronną platformę marketingową. Kompleksową, ale nie skomplikowaną. Przyjazną użytkownikowi – a raczej, jak lubię mówić, przyjazną człowiekowi.

Dlatego zespół naszych najlepszych specjalistów, w tym UX designerów, programistów, product managerów, marketerów i ekspertów od tworzenia treści, ciężko pracował przez ostatnie miesiące, aby ten cel osiągnąć.

 

Całkiem nowy, kompleksowy

Nowy GetResponse to nie tylko zupełnie nowy wygląd platformy. To wynik zmiany sposobu, w jaki postrzegamy GetResponse i online marketing jako całość. Tak naprawdę stworzyliśmy całkowicie nową platformę, praktycznie napisaną od nowa, która daje Wam dostęp do w pełni zintegrowanych narzędzi marketingowych.

 

Co się zmieniło?

W skrócie – wszystko. Nowy GetResponse to sześć współpracujących ze sobą modułów, dzięki którym łatwiej Wam będzie zarządzać wysyłkami emaili, automatyzacją i sprzedażą. W centrum znajduje się teraz baza adresowa. Wszystkie moduły mają do niej dostęp, są w pełni zsynchronizowane i zawsze działają na najnowszych danych. To z kolei ułatwia monitorowanie potencjalnych i istniejących klientów na każdym etapie ich ścieżki.

 

nowy-GetResponse-schemat

Najważniejszym założeniem było to, żeby całość była jak najbardziej przejrzysta. Dlatego niezależnie od tego, z jakich modułów korzystacie, macie jasny obraz aktualnych wyników i wiecie, co robić dalej. A wszystko to już z poziomu (nowego) pulpitu. To, co widzicie poniżej to właśnie nowy pulpit w wersji angielskiej – wciąż pracujemy nad pozostałymi wersjami językowymi:

 

nowy-pulpit-GetResponse

 

W telegraficznym skrócie, oto najważniejsze zmiany:

  • Nowa architektura platformy i w pełni zintegrowane narzędzia, pozwalające śledzić cały cykl życia klienta.
  • Nowy interfejs, który możecie całkowicie dostosować do własnych potrzeb.
  • Oparty na widgetach pulpit, dzięki któremu stworzycie własne centrum zarządzania.
  • Nowy, przyjemny dla oka wygląd z łatwiejszą, bardziej intuicyjną nawigacją.

 

nowe-widgety-GetResponse

 

Co Wy na to?

A to jeszcze nie wszystko! Wraz z odmienioną platformą, prezentujemy też nowy…

 

System CRM (wersja beta)

W 1998 roku nasz szef Szymon Grabowski stworzył GetResponse – wtedy proste narzędzie do wysyłania autoresponderów. Z upływem czasu GetResponse stał się pełnoprawną platformą do email marketingu, do której potem dodaliśmy jeszcze landing pages, webinary i automatyzację marketingu.

Cały czas brakowało nam jednak pewnego elementu tej online marketingowej układanki. Aż do dzisiaj. Z dumą prezentujemy Wam wersję beta nowego systemu CRM, który będzie zintegrowaną częścią nowej platformy GetResponse.

 

CRM-nowy-GetResponse

 

Dzięki CRM w GetResponse łatwo zsynchronizujecie marketing i sprzedaż – w jednym, prostym w użyciu i skalowalnym narzędziu. Bez wydatków na dodatkowe oprogramowanie, konieczności obsługi wielu narzędzi, czy zatrudniania kolejnych pracowników. Za bardzo rozsądną cenę.

 

Co powinniście wiedzieć?

Na pewno macie wiele pytań, więc na kilka z nich odpowiem już teraz.

  • Nowy interfejs będziemy uruchamiać stopniowo. W pierwszej kolejności nowy GetResponse w wersji beta będą mogli przetestować użytkownicy płatnych kont, korzystający z panelu w języku angielskim (US). Polscy użytkownicy otrzymają dostęp do nowej platformy na przełomie lipca i sierpnia.
  • Podczas trwania beta testów będziecie nadal mieć dostęp do dotychczasowej wersji GetResponse – wraz z możliwością przełączenia się z powrotem w dowolnej chwili.
  • Opłata za korzystanie z konta pozostaje taka sama.
  • Podczas fazy beta możecie korzystać z narzędzia CRM w ramach wszystkich płatnych pakietów. Po zakończeniu testów, funkcja CRM będzie dostępna w pakietach PRO i wyższych.
  • Opcja multi-user nie będzie dostępna w nowym panelu aż do zakończenia fazy beta. Do tego czasu możecie korzystać z tej opcji tylko w „starej” wersji GetResponse.
  • W wersji beta może brakować niektórych znanych Wam funkcji, a niektóre mogą być niekompletne. Nie martwcie się – pracujemy nad tym, by wszystko działało jak trzeba w wersji finalnej.

Oczywiście, nasz zespół jest zawsze do dyspozycji i służy pomocą. Jeśli więc macie dodatkowe pytania, koniecznie dajcie nam znać (na przykład w komentarzach pod tym postem).

 

Nie tylko email marketing. Cały marketing.

Teraz wszystkie działania – od zbierania leadów, przez komunikację z nimi, aż po sprzedaż – przeprowadzicie w ramach jednej platformy, mając wszystkie potrzebne dane w zasięgu ręki. To właśnie nowy GetResponse.

 

Wkrótce zobaczycie go na własne oczy. Śledźcie naszego bloga, a niebawem dowiecie się więcej!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Naciskając “Zapisz się”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GetResponse sp. z o.o. (ul. Arkońska 6/A3, 80-387 Gdańsk) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od GetResponse sp. z o.o.
x

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Naciskając “Zapisz się”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GetResponse sp. z o.o. (ul. Arkońska 6/A3, 80-387 Gdańsk) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od GetResponse sp. z o.o.
x